Hakkımızda

1957 yılında otelcilik ve inşaat sektöründe ticari faaliyetine başlamıştır. Aynı zamanda bölgesinde tarımla da uğraşmıştır. 1957 yılından bu yana  inşaat, akaryakıt, otomotiv, dayanıklı tüketim malları sektörlerinde bulunmuş ve yaptığı işlerde mutlak bir başarı göstermiştir. 1972 -2012 yılları arasında Gaye Ticaret adı altında Dayanıklı Tüketim Malları ve otomotiv ve akaryakıt sektöründe faaliyet göstermiş ve bölgesinde üstün başarılara imza atmıştır.

50 yılı aşkındır ticari geçmişi olan Pamukçu Ailesi ; Mersin’ de PAMUK YAPI, İzmir’ de ise PAMUKÇUOĞLU İNŞAAT  olarak inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. 

PAMUKÇUOĞLU İNŞAAT
1991 yılından itibaren İzmir’ de ticari faaliyetlerine devam eden aile fertleri 2005 yılında Pamukçuoğlu İnşaat Limited Şirketini kurmuştur ve İzmir’ de inşaat sektöründeki faaliyetlerine bu firmayla devam etmektedir.
İnşaat sektöründe faaliyet gösterdiği sürede ailenin 3. kuşağı olarak profesyonel, genç, dinamik ve modern yönetimi; kaliteden ödün vermeyen güvenilir yapısıyla, teknolojiyi ve sağlamlığı birleştiren projeleri benimsemiş, ilkeli duruşuyla inşaat sektöründe yerini almıştır.
Kaliteyi, doğruluk ve güveni en önemli değer olarak benimseyen ve bu değerleri hareket noktası olarak alan Pamukçuoğlu İnşaat, kuruluşundan bu yana konut, işyeri inşaatlarında uzmanlaşmış, gerek taahhüt ederek yürüttüğümüz inşaat işleri gerekse ürettiği konut projeleri ile sektörün saygın şirketleri arasına adını yazdırmıştır.